FiberFazHakkımızdaHakkımızda

Firmamız hakkında detaylara ulaşabileceğiniz tüm bilgileri sizler için derledik!

Kurumsal

BİZ KİMİZ

Fiberfaz Elektronik Bilgisayar Otomasyon San. ve Tic. Ltd. Şti. kendi branşlarında uzman yöneticiler tarafından kurulan ve temelinde elektronik sektörüne yön vermek olan, sektörce örnek alınmak istenen bir misyona sahip, müşterilerine sunduğu dürüst, kaliteli çözümlerle ve bakış acısıyla “çözüme giden en kısa yol” İlkesini benimsemiş ve sektöründe önemli bir yer sahibi olan bir firmadır.

Fiberfaz Elektronik Bilgisayar Otomasyon San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak Herhangi bir marka ayrımı olmadan garantili olarak Elektronik Kart tamiri,AC Sürücü tamiri,DC Sürücü tamiri,Servo Sürücü tamiri,Servo Motor tamiri,Dokunmatik Panel tamiri,Endüstriyel Pc Tamiri ve PLC modül tamir işlemleri yapmaktadır.

Fiberfaz Elektronik Bilgisayar Otomasyon San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak herhangi bir marka ayrımı olmadan Sıfır ve ikinci el AC Sürücü,DC Sürücü,Servo Sürücü,Servo Motor,Dokunmatik Panel,Endüstriyel Pc ve Plc Modül ürünlerinin satış işlemleri yapılmaktadır.
http://fiberfaz.com/wp-content/uploads/2022/06/pano-tasarim.jpg
012345678900123456789001234567890+

Ürün çeşitliliği

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için gelişmiş ürün çeşitliliği sunmaktayız.
0123456789001234567890%

Memnuniyet

Müşterilerimiz için kendimizi geliştiriyoruz.
01234567890012345678900123456789001234567890+

Mutlu Müşteri

Müşterilerimizi mutlu etmek en öncelikli hedefimiz!
MİSYONUMUZ

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın çalışmaları ile; küresel iş sağlığı ve güvenliği çalışmalarını sektörel bazda incelemek ve takip etmek.

İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin dünya standartlarını, hizmet verdiğimiz kurumlarda da uygulayarak hayata geçirilmesini sağlamak.

İş sağlığı ve güvenliği alanında yıllarca hizmet vermiş tecrübeli personeller istihdam etmek; sektöre yeni atılmış veya atılmak isteyen personelleri bünyesine katmak. Deneyimli ve bir o kadar dinamik bir kadro ile her alanda kusursuz ve kaliteli hizmet vermek.

Sektördeki aksaklıkları, eksiklikleri tespit ederek; yasal zorunluluk olmasa dahi; iyileştirilmesi için araştırma, geliştirme ve danışmanlık hizmetleri vererek; daha iyi bir çalışma ortamının yaratılmasına zemin sağlamak.

Kurumların sektörlerine uygun uzmanlar, hekimler görevlendirerek; verilen hizmetin en kısa sürede verimli hale gelmesini sağlamak.

VİZYONUMUZ

Türkiye’nin sanayileşme ve büyüme potansiyelinin en çok görüldüğü illerden biri olan İstanbul’da; sektörün lider kuruluşlarına çözüm ortaklığı yaparak; büyümenin, üretimin ve ticaretin homojen şekilde gelişmesine pozitif yönde katkıda bulunmak. Küreselleşmeye paralel hızla değişen ihtiyaçlara; deneyimli ve dinamik kadrosu ile her zaman hazır bulunmak, etkileşim ve uyarlama süreçlerinin mümkün olduğunca en hızlı sürede atlatılması için sürekli kendi bünyesinde takip ve yenilenme çalışmalarına ara vermeden devam etmek, çözüm ortağı olduğu kuruluşların sektörlerinde rakiplerinden bir adım önde olmasını sağlamak.

Bilgi teknolojisi sistemlerinin iş sağlığı ve güvenliği alanına bütünleştirilmesine liderlik ederek, sektörde farklılıklar yaratmak; böylece çözüm ortağı olduğu kuruluşlara raporlamalar ve takip hususlarında günümüz için en kıymetli ihtiyaç olan zamanı kazandırarak; verimliliği arttırmak.

Kim bu FiberFaz

Firmamız kurumsal açıdan son derece gelişmiş ve gelişmeye devam eden hedefleri vardır!

Gün geçtikçe tüm hedeflerimize ulaşmak için çalışıyoruz!

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
İletişim

İletişim

Bizimle dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz!

  http://fiberfaz.com/wp-content/uploads/2022/06/Business-Manager-1280x640.jpeg
  Adres
  Mescit Mah. Demokrasi Cad. Birmes Sanayi Sitesi A11 Blok No:4 Tuzla/İstanbul
  Fax
  0 216 394 29 59
  Çağrı Merkezi
  0 216 290 65 27 - 0537 736 34 78
  E-Posta
  info@fiberfaz.com - rifat.can@fiberfaz.com

  MarkalarBirlikte çalıştığımız Markalar

  Sizlere kurumsal olarak birlikte çalıştığımız markaları göstermek isteriz! Biz güçlüyüz!