http://fiberfaz.com/wp-content/uploads/2020/11/img-floater-brown-huge.png
http://fiberfaz.com/wp-content/uploads/2020/11/img-brown-floater.png

ProjeProje

Müşterilerimize sunduğumuz en iyi projelerimizi sizler için listeledik.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
http://fiberfaz.com/wp-content/uploads/2022/06/e-otomasyon.jpg

ENDÜSTRİYEL OTOMASYON

Projelerinizde  beklentilerinize cevap verecek sistemi optimum maliyet, maksimum kalite ve güvenilirlikte elde etmek için gereken donanım, yazılımı, imalat ve montajı en  ince ayrıntısına kadar projelendirip, gerçekleştiriyoruz.

GÖRÜNTÜ İŞLEME 

Endüstriyel görüntü işleme sistemleri, kamera tarafından yakalanan hedef görüntünün analiz edilip, anlamlı bir veri elde edilmesini sağlayan çalışma alanıdır

http://fiberfaz.com/wp-content/uploads/2022/06/goruntu-isleme.jpg
http://fiberfaz.com/wp-content/uploads/2022/06/pano-tasarim.jpg

PANO TASARIM VE MONTAJ

FiberFaz olarak;  elektrik proje, pano ve montaj grubumuz, gerek kendi projelerimizde ihtiyacımız olan, AG, PLC ve kumanda panolarını, gerekse müşterimiz olan özel makine imalatçıları için elektrik projelerinin hazırlanması, pano şalt malzemelerinin temini, pano dizaynı, montaj ve işçiliğini yapmaktayız.

REVİZYON

Eski makineler elden geçirilerek modernize edildiklerinde yeni makineler kadar iyi, hatta daha iyi hale gelebilir. Eski makinanızı istediğiniz şartlarda hazırlanması için hazırız.

http://fiberfaz.com/wp-content/uploads/2022/06/revizyon.jpg
http://fiberfaz.com/wp-content/uploads/2022/06/elektrik-servis.jpeg

SERVİS

Modern bir müşteri hizmeti anlayışı ile  FiberFaz olarak , tecrübeli servis mühendislerimiz ile tesisinizdeki makinelerde veya ürünlerimizde oluşabilecek bir arıza durumunda bilgilendirmenize istinaden firmanıza en kısa zamanda servis hizmeti veya teknik destek sağlama faaliyetini gerçekleştirir